F R E T K I

Forum o fretkach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji! :)

#1 2011-10-07 08:12:45

 killer_ad

Fretkoświr

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 233
Punktów :   
Fretki: Gienio

gienio

moja fretunia skonala 6.10.2011 kolo godziny 15.45.. heh.. ciezki czas dla kazdego kto mial kiedys fretke i uwielbial te male wszedobylskie stworzonka.. zaczelo sie od pogryzienia przez ogromne psa sasiadow 3 dni wczesniej.. weszli na nasza posesje z psami od tylu ta ze nie dalo sie ich zobaczyc i wczesnie zareagowac nie wiem po co przylezli..a maly wlasnie odpoczywal w krzakach po bieganiu.. heh.. z tego moze by wyszedl ale wlasnie 6 bylem z nim u weterynarza ktory.. podal mu za duzo plynow.. tylko nie wiem czy za duzo w ogole czy za duzo biorac pod uwage jego stan czy po prosty maly jednak mial wieksze obrazenia wewnetrzne niz sie lekarz tego spodziewal.. bylem u niego o godzinie 13 maly byl lekko hipotermiczny i odwodniony ale zaczynal miec sie coraz lepiej.. lekarz podal mu plyny podskornie i po jakichs 2h gienio robil sie coraz bardziej niespokojny.. az wpadl w obrzek pluc i zdechl.. tak bardzo mi go szkoda i tak bardzo mi brakuje jego calego ze wszystkimi jego atutami jak i tym ze nie mogl sie przekonac do kuwety.. nie mialem jeszcze tak wspanialego zwierzaka jak ten maly ogonek.. ludzie uwazajcie na swoje zwierzaki by im sie nic nie stalo i zeby one nie zrobily nic innym.. i patrzcie zawsze na rece weterynarza niech 3 razy pomysli zanim cos zrobi

Offline

 

#2 2011-10-12 13:18:01

 killer_ad

Fretkoświr

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 233
Punktów :   
Fretki: Gienio

Re: gienio

heh ciezkie jakies to wszystko.. nie pomyslalbym ze moge sie tak przywiazac do takiego malego szkraba.. fretki to cudowne stworzenia.. a gienio byl wyjatkowy.. i pomyslec ze juz nigdy nie przyjdzie sie do mnie przytulic ani nigdy juz nie pojdziemy na spacer.. ostatnimi czasy na spacerze potrafil przebiec ponad kilometr.. a teraz go juz nie ma.. jakos to wszystko bez niego nie ma wiekszego sensu.. wiem to tylko zwierze.. ale to bylo wyjatkowe zwierze.. ono kochalo mnie.. a ja go.. a teraz jest strasznie pusto.. nikt nie szura po plytkach.. nie przestawia wszystkiego.. nie wpelza na lozko.. zycze innym posiadaczom fretek wiecej szczescia niz ja i maly mielismy.. a szczegolnie on.. i pamietajcie.. uwazajcie na wszystko i wszystkich..


ja chce moja fretke mojego gienia spowrotem

Ostatnio edytowany przez killer_ad (2011-10-12 15:15:04)

Offline

 
Administratorka forum: Lena:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lkt.pun.pl www.worldofninja.pun.pl www.polishdragon.pun.pl www.lastbk.pun.pl www.zspjasliska.pun.pl